Жене Порошенко внезапно вручили повестку. Что грозит жене пятого президента. ВИДЕО

Выставка картин в музее Ивана Гончара неожиданно закончилась для семьи Петра и Марины Порошенко.

Как передает СМИ, об этом информирует Telegram-канал Klymenko Time.

Как известно, сегодня пятый президент Петр Порошенко должен был явиться в ГБР для дачи показаний в качестве свидетеля по делу о сокрытии от таможенного контроля коллекции из 43 картин всемирно известных художников.

Допрос свидетеля должен был начаться еще в 11:00, но Петр Порошенко в очередной раз проигнорировал повестку от ГБР и устроил выставку картин в музее Ивана Гончара.

Но следователи ГБР не растерялись и пришли на выставку в столичный музей.

По информации журналистов, из-за отсутствия на месте Петра Порошенко, повестку на допрос получила его жена Марина.

«На выставку картин Порошенко пришли из ГБР, чтобы вручить ему повестку. Гетман ушел огородами, повестку получает жена Марина», — сказано в подписи к опубликованной фотографии.

Сьогодні у Музеї Івана Гончара відкривається виставка художніх робіт із колекції Петра і Марини Порошенків. Після завершення карантину десятки тисяч шанувальників мистецтва матимуть можливість ознайомитися із найкращими зразками світового мистецтва із нашої колекції, яку ми дбайливо збирали. Це було задовго до війни, ми хотіли повернути Україні й українському народу те, що українцям належить по праву.Вдячний Марині за ідею та чудовому музею Гончара, який прийняв колекцію. Також вдячний тим, хто прискорив відкриття цієї виставки: фактичному керівникові ДБР адвокату Януковича пану Бабікову, куратору правоохоронних органів в Офісі президента адвокату Єфремова пану Смирнову, усій потужній команді Генеральної прокуратури України на чолі із Генеральним прокурором пані Венедіктовою. Особливі слова подяки Військовій прокуратурі, бо лише вони наважилися внести відверто брехливу інформацію до єдиного реєстру розслідувань, департаменту ДБР із розслідування злочинів серед військовослужбовців, які це підписали. На цій виставці для відвідувачів найважливішим будуть картини, а для перелічених мною установ — документи, де містяться оригінали митних декларацій 43 картин, їх перелік і платіжні доручення на оплату, які були зроблені із мого особистого рахунку після сплати усіх податків державі. Так само і в митному оформленні усе було зроблено у чіткій відповідності до законодавства.Хочу вибачитися за те, що ми розчарували тих, хто намагався склепати чергову кримінальну справу. Порушивши кільканадцять кримінальних справ, які стосуються часу мого перебування на посаді президента України, за більш ніж рік роботи, їм нічого не вдалося знайти. Cьогодні вони пішли далі, намагаючись знайти щось проти мене десятирічної, тринадцятирічної, двадцятирічної давності. Сьогодні і ця спроба зазнала поразки. Картини ввезені законно. І я не зобов’язаний зберігати оригінали декларацій, хоча вони були: для цього достатньо було подивитися у базу даних митної служби і не намагатися оббрехати у своїх відосиках лідера опозиції. Замість цього вдалося лише облити брудом самі правоохоронні органи.Запрошую відвідати виставку усіх, кому це цікаво, можливо, Офіс Президента, заступників правоохоронних органів. Але передусім я хочу, щоб українці мали доступ до найкращих зразків світового мистецтва.

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 26 травня 2020 р.